Taśmy Tnące to firma będąca częścią Grupy Fobaro. Jesteśmy jednym z czołowych dystrybutorów taśm tnących na terenie całego kraju. Oferujemy szeroki wachlarz produktów i rozwiązań dedykowanych dla wielu branż, w tym przemysłu meblarskiego, opakowaniowego, papierniczego, drzewnego oraz motoryzacyjnego. 
  
Jako wyłączny dystrybutor noży marki Simmons w Polsce, oferujemy naszym klientom dostęp do najlepszych rozwiązań na rynku. Sprowadzamy je bezpośrednio z zakładu produkcyjnego w Illinois, USA, co gwarantuje najwyższą jakość oraz bezkompromisowe wykonanie. Noże Simmons to narzędzia o niezwykle wysokiej precyzji, dedykowane do cięcia miękkich i twardych materiałów, takich jak skóra, gumy, tkaniny, drewno czy pianki. 
  
Nasza firma zatrudnia specjalistów, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie narzędzia i dostarczą niezbędne informacje techniczne. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty oraz doświadczenie pozwolą Państwu zoptymalizować procesy produkcyjne i osiągnąć wymierne korzyści w postaci zwiększenia wydajności oraz obniżenia kosztów. 
  
Dzięki naszej zaawansowanej logistyce jesteśmy w stanie realizować zamówienia w krótkim czasie, a nasza oferta cenowa jest konkurencyjna na rynku. Jesteśmy dumni z naszych produktów i świadomości, że klienci otrzymują od nas nie tylko najlepsze narzędzia, ale również profesjonalną obsługę oraz wsparcie techniczne. 

0
Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *